Ve všech našich programech máte v ceně pobytu zahrnutou plnou penzi, ubytování, procedury i poplatek městysu Chudenice. Novému, více ozdravnému zaměření našich programů jsme podřídili i Váš jídelníček během pobytu. Nejnovější poznatky dokázaly, že lidstvo je vinou nevhodné stravy překyselené, z čehož vyplývají naše neduhy a nemoci. Naším cílem je poslat Vás domů z pobytu v lázeňském domě odpočaté, zregenerované a cítící se co nejlépe. Toho dosáhneme i díky správně zvolené stravě. Přecházíme proto na stravu s vyšším podílem zeleniny, luštěnin, celozrnného pečiva. Nebudeme Váš organizmus zatěžovat salámy ani tmavým masem, důraz klademe na ryby, drůbež, sójové maso atd.

Stravování probíhá v naší nekuřácké (a pouhých 10 metrů vzdálené) restauraci "Lupus efferus", která je k dispozici pouze klientů lázeňského domu Chudenice a jejich případným návštěvám.

Při samotném ubytování lze dokoupit jak stravování formou polopenze nebo plné penze, tak jednotlivé procedury, bude-li to kapacitně možné.

Nabízíme i podnikové nebo skupinové wellness víkendy či několikadenní pobyty. V případě zájmu nás prosím s dostatečným předstihem kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

Lázeňský dům Chudenice, Kvapilova 30, 339 01  Chudenice
Telefon: +420 378 609 776, Mobil: +420 777 846 402, E-mail: nikol.volfova@inmail.cz
Provozovatelka: Nikol Volfová, IČ: 688 10 784

PROXIN Interactive © 2007